Yükleniyor..
Menü

Teknolojinin Farkı Elektronik Sigaralar

Son zamanlarda dünyada teknolojinin çok hızlı bir şekilde gelişmesi ile sigarayı bırakmak için elektronik sigaralar üretilmektedir. Bu de teknolojinin farkını ortaya koymaktadır.

Elektronik Sigara Nedir?

Ülkemizde dünyada olduğu gibi sigara kullanımı çok hızlı bir şekilde artış göstermektedir. Bu artışa bir de küçük yaşlara inen sigara kullanımı insanoğlunu gün geçtikçe büyük tehlike altına koymaktadır. Her alanda gelişen teknoloji sigarayı bırakmak isteyen tiryakiler için çok etkili bir yöntem olan elektronik sigaraları üretmektedir. Elektronik sigara duman yerine buhar çıkaran ve pil ile çalışan elektronik cihazlara denilmektedir. Elektronik sigara yöntemi ile sigarayı bırakmak ya da en az seviyeye inmesi ve sağlık bakımından zararlarını ortadan kaldırması çok önemlidir. Bu sistem hem maddi yönden hem de hayatı daha da doya doya yaşamanız için en etkili ve en doğru seçim olacaktır.
02_2114942833

Elektronik Sigara Özellikleri

Elektronik sigara özellikleri içinde en önemli olan sistemin içinden çıkan buhardır. Duman yerine çıkan buhar sayesinde sigara tiryakilerine sigara içiyormuş hissi vermektedir. Elektronik sigara içine yerleştirilen likitte farlık meyve ya da bitki özlerinin aromaları ile kötü koku ve tat vermezler. Ayrıca içinde kesinlikle sağlığa zarar veren kimyasal maddeler bulunmamaktadır. Bu sistemin içerisinde sadece çok az bir miktarda nikotin vardır. Elektronik sigaralar üç kısımdan oluşmaktadır. Pil, atomizer ve kartuşdan meydana gelen teknoloji harikası elektronik sigara ile sigarayı bırakmak ya da zararlarının en aza indirmek çok daha kolay olmaktadır.

Elektronik Sigara Çeşitleri

Elektronik sigara kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Bu neden ile çok farklı çeşitleri ortaya çıkmaktadır. İlk çıkan model görünüşü sigaraya benzeyen sigara modelidir. Bu model çok fazla sigara bağımlıları için tatmin edici değildir. İkinci model ise kalem modelidir. Kalem modeli yenilenen haznesi ve sigara modelinden büyük olması en önemli özelliğidir. En modern olan mod ve tank modeli elektronik sigara çeşitleri içinde en etkili olanıdır. Mod ve tank modelinin buhar oranı çok yüksek olması nedeni ile çok ciddi içiciler için tatmin edici olmaktadır.

Ek Resimler

Bu içerik 19.07.2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 190 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler