Yükleniyor..
Menü

Sigarasız Bir Hayat İçin Elektronik Sigara

İnsanlar çeşitli sebeplerden dolayı sigara içmektedir. Kimi insanlar stresten içerken kimi insanlar rahatlamak için içmektedirler. Sebebi ne olursa olsun sigaralar insanların en büyük düşmanı konumundadır. Ve insanların birçoğu sigaraların bu zararlarını bilmelerine rağmen çaresizce bu kötü alışkanlıklarını sürdürmektedirler. Elektronik sigaralar ise bu konuda insanlara yardımcı olmak amacıyla üretilmiş ürünlerdir.

Bu elektronik sigaralar sayesinde belirli bir periyot boyunca uygulanan istemli bırakma işlemi ile birlikte kullananların bir çoğunda bırakma eğilimi gösterilmiştir. Bazı kullananlarda ise sigara içme isteği oldukça azalmıştır. En kötü durumda bile bu elektronik sigaralar normal sigaraların verdiği zararın sadece yüzde 5’ini sağladıkları için bile başlı başına bir tercih sebebi haline gelmektedir.

02_1599814332

Elektronik Sigara İçmek Ne Kadar Güvenli?

Son zamanlarda elektronik sigaralar ile ilgili insanların aklındaki en temel soru güven ile alakalıdır. Çünkü televizyonlarda ve basında bazı talihsiz olaylar gösterilmiş ve bu elektronik sigaraları kullanan ya da kullanmayı düşünen insanların aklında ister istemez soru işaretleri oluşmuştur.

Elektronik sigaralar son derece güvenli ürünlerdir. Ve satışa sunulmanda önce bir sürü güvenlik ve dayanıklılık testlerinden geçmektedirler. Bu üzücü olayların sebebi ise merdiven altı dediğimiz taklit ürünlerin kullanımından kaynaklanan sorunlardır. Bazı kimseler daha ucuz olduğu için bu ürünlere yönelmektedirler. Ama bu ürünler kesinlikle güvenli değildirler. Üzerinde bandrolü olan ve kalitesini bildiğiniz markaların ürünlerini almak bu sorunu ortadan tamamen kaldıracaktır. Güvenli elektronik sigara ile sizde bu güveni ve kaliteyi yaşayabileceksiniz.
02_1074039093

Elektronik Sigara Fiyatları

Piyasada çok fazla çeşitte ve ebatta elektronik sigaralar bulunmaktadır. Özellikle salgıladığı duman miktarı ve kullanım süresi gibi kriterler fiyat konusunda etki etmektedir. Ve günümüzde farklı model ve tarzda üretilen bu elektronik sigaralar oldukça değişik fiyat aralığında satılmaktadır. Güvenlik önlemleri alınmış, kaliteli, bandrollü bir ürünün fiyatı en küçük ebatta 200 TL gibi bir rakamda başlamaktadır. Bu rakamlar binli rakamlara kadar ulaşmaktadır. Elektronik sigara fiyatları ilk başta biraz pahalı gibi görünse de alınan bir ürünün uzun süre kullanılması sonucu normal sigaraların 5’te biri oranında bir maliyeti bulunmaktadır

Ek Resimler

Bu içerik 13.06.2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 271 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler