Yükleniyor..
Menü

Sigara Mı Zehirli E-Sigara Mı?

Elektronik Sigara Nedir?

Elektronik sigara, sigara bağımlılarını bu bağımlılıklarından kurtarmak için üretilmiş yollardan birisidir. Sigara, uzun yıllardır insan hayatının içerisinde olan ve ilk başlarda sağlığa yararlı olarak lanse edilmiş bir tütün maddesidir. Öyle ki bu reklamlar o kadar ileri boyutlara ulaşmıştır ki, halkı sigara içmeye yönlendirmenin yanı sıra sağlıklı olmak için sigara içilmesi gerektiği savunulmaktadır. Ancak sigara kullanımının yaygınlaşması ardından sigaranın aslında masum olmadığı ortaya çıkmıştır.

Sigara içerisindeki maddeler nedeniyle içen kişide kolaylıkla bağımlılık oluşturur. Denemek ve merak amaçlı içilen birkaç adet sigara, kişiyi biranda bağımlı hale getirir. Üreticilerin asıl amacı da aslında bu bağımlılığı oluşturmaktır. Bu sayede bir kere sigara içen bir birey, devamlı sigara içicisi konumuna gelecek ve devamlı sigara satın alarak üreticilerden daha fazla ürün alacaktır. Bu sayede dev bir tütün ürünleri sektörü kurulmuştur. Bu sektör günden güne daha da büyüyerek etkinliğini arttırmaktadır.
02_1223486408

Sigaranın Zararları!

Sigaranın insan sağlığına pek çok zararı vardır. Bu yazımızda sizlere birkaç tanesinden bahsedeceğiz. Bunlardan bir tanesi solunum yolları rahatsızlığıdır. Sigara dumanı içe çekildiğinde ağız, nefes borusu, bronşlar ve alveollere kadar ilerlemektedir. Ve geçtiği bu yolun her aşamasında pek çok zarar meydana getirmektedir. Bunlar basit solunum yolu rahatsızlığı olarak başlar ve zamanla kanser oluşumuna kadar gitmektedir. Firma olarak bizler de sizlerin bu vahim hastalıklardan korunmanız için elektronik sigara likit ürünlerini piyasaya sunmaktayız. Bu sayede de sizlerin kolaylıkla sigaradan kurtulup sağlıklı bir hayata kavuşmanıza yardımcı olmaktayız.

Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

Elektronik sigara kullanımı aslında sanıldığından daha kolay ve zevklidir. Sigarayı bırakma aşamasında, bağımlılığın getirmiş olduğu sigara içme alışkanlığına yenik düşmenizi engeller. Şöyle ki, pek çok sigara bağımlısı, sigarayı bırakırken en çok zorlandıkları şeylerden birisinin “dudak tiryakiliği” olduğunu söylemiştir. Sigara içme hissine yenik düşerek ne yazık ki yeniden sigara içmeye başlamaktadırlar. Elektronik sigara kullanarak bu histen kurtulabilirsiniz. Üstelik ürettiğimiz her aromadan likitlerle de sigara tadından uzaklaşabilir ve artık daha lezzetli ve rahatlatıcı bir deneyimle sigarayı bırakabilirsiniz.

Ek Resimler

Bu içerik 25.09.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 439 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler